Firma MET-PRO 2 jest młodą, ale bardzo dynamicznie rozwijającą się organizacją, świadczącą usługi z zakresu obróbki skrawaniem CNC.

Specjalizujemy się w toczeniu i frezowaniu części ze stali, żeliwa, stali nierdzewnej, stopów aluminium, metali kolorowych oraz tworzyw sztucznych.

Ponadto, w oparciu o naszych sprawdzonych kooperantów, możemy kompleksowo wykonywać zamówienia, które wymagają obróbki cieplnej, plastycznej lub powierzchniowej.  

Trzon naszej załogi stanową bardzo doświadczeni fachowcy, o bardzo dużej wiedzy, wieloletniej praktyce oraz o wysokim poziomie kultury technicznej. Nasi pracownicy to najważniejszy i najcenniejszy kapitał firmy.

MET-PRO 2 kładzie duży nacisk na jakość świadczonych usług, terminowość oraz zadowolenie klientów. Dlatego sukcesywnie inwestujemy w zaawansowane środki pomiarowe, wdrażamy system zapewnienia jakości ISO 9001-2015, stosujemy nowoczesne narzędzia obróbkowe oraz precyzyjne i szybkie mocowania LANG.

Park maszynowy oparty jest na bardzo udanych i sprawdzonych konstrukcjach takich marek jak GILDEMAISTER czy CINCINNATI Milacron. Podczas wyboru obrabiarek kierowaliśmy się tym, aby były to maszyny zaawansowane technicznie (napędzane narzędzia w tokarkach, wieloosiowe centra obróbcze) ale także mocne, sztywne oraz precyzyjne.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!