Operator obrabiarek sterowanych numerycznie

Zadania

  • Obsługa maszyn produkcyjnych takich jak – tokarki CNC, frezarki CNC
  • Wykonywanie powierzonych obowiązków zgodnie ze standardami jakości zakładu;
  • Uczestnictwo w procesie konserwacji maszyn i urządzeń produkcyjnych;
  • Minimalizowanie strat produktów;
  • Optymalizacja procesów produkcyjnych.

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy w obsłudze maszyn produkcyjnych;
  • znajomość systemów jakości;
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym;
  • gotowość do rozpoczęcia pracy od zaraz;
  • umiejętność pracy pod presją czasu;
  • zdolności manualne;
  • dokładność, pracowitość, wysoka motywacja

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • doszkolenie do pracy przy obrabiarkach
  • umowa o pracę w wymiarze 1/1 etatu;
  • pewne i terminowe wynagrodzenie
  • możliwość awansu zawodowego

Zainteresowane osoby prosimy o przysłanie CV na adres biuro@met-pro2.pl lub kontakt telefoniczny 600 348 556

Wymagana klauzula:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Met-Pro 2 Karolina Kobiałka w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”